Často kladené otázky
...a odpovědi na ně

Společenská setkání tohoto typu vyžadují odpovídající úroveň oblékání. Kurz Etikety u stolu není výjimkou. Dodržením doporučeného dress code vyjadřujete úctu k hostiteli, ostatním hostům i k vám samým. Doporučujeme formální oděv.

Dbáme, aby restaurace, které nám poskytují prostor, pokrmy a nápoje, patřily mezi ty nejlepší. Důležitou složkou pro nás je také vysoká úroveň služeb, zvláště servisu obsluhujícího personálu a vynikající dovednosti kuchařů.

Etiketa u stolu a obchodní etiketa jsou nedílnou součástí vašeho i našeho podnikání. Setkávání s lidmi má svoje zásady a doporučení a pomáhá nám navazovat obchodní i osobní přátelství. Ano, tento kurz lze uplatnit jako náklad firmy. Jsme plátci DPH.

Jsme partnerem cafeterií Sodexo a Benefit Plus. Můžete tedy využít vaše bonusy a zaplatit poukázkami nebo nám sdělíte kód, který odpovídá elektronickým poukázkám na benefity od vašeho zaměstnavatele.

Zajisté můžeme z menu vynechat maso nebo jakoukoli jinou složku, která vám nechutná nebo ji nejíte z jiného důvodu. Po konzultaci s šéfkuchařem vám navrhneme, jaké suroviny budou obsahovat vegetariánské pokrmy.

U stolu se námi se naučíte, jak jíst správně běžné pokrmy. Málokdo umí jíst správně polévku s nudlemi, o knedlíčcích ani nemluvě. Většina osob kolem vás nezná, jak jíst správně pečivo a krájet brambory.

Při setkávání u nejde jen o jídlo. Je to setkání ve společnosti. Doma i mimo dům, třeba v restauraci. Naučíte se, jak vejít do běžné restaurace, a jak vcházet do těch hotelových. Osvojíte si také, zda a kdy se můžete posadit ke stolu a případně na koho počkat.

Máte otázku, na kterou jste zde nenašli odpověď? Napište nám.